Fellépőink – 2019

Fellépőink:
A települések, melyek képviseltetik magukat a Palóc Világtalálkozón
“Acélhang” Dalkör MÁTRA Nyugdíjas Egylet Gyöngyös Almágy – Felvidék
“Nyárutó” Nyugdíjas Klub Apc
4 Kő Kulturális Egyesület Balassagyarmat
Almágyi Pirosrózsák Asszonykórus Bárna
Almágyi Férfikórus Bátonyterenye
Almágyi Népdalkör Besnyő
Ambrus József Bótrágy – Kárpátalja
Apraja-Nagyja Néptánccsoport Budapest
Barackmag Zenekar Buják
Bérces Luca Csány
Besnyői Népdalkör Csécse
Bényi Hagyományőrző Egyesület Cserháthaláp
Bihari Puhl Levente Csővár
Bocsi Éva Domaháza
Boglárka Gyermek Néptáncegyüttes Eger
BOLLA MÁRTA és New World in Art alkotó közösség Egercsehi
Bujáki Hagyományőrzők Egyházasgerge
Bukovics János Érsekvadkert
Cicege énekegyüttes Esztergom
Csányi Hagyományőrző Népdalkör Feled – Felvidék
Cserháthalápi Csipkerózsa Hagyományörző Csoport Gömörpéterfala – Felvidék
Deák Béla Gyöngyös
Dévai Nagy Kamilla Gyöngyössolymos
Domaházi Hagyományőrző Egyesület Hatvan
Egercsehi Asszonykórus Herencsény
Egri Csillagok Népdalkör Hévizgyörk
Egyházasgergi Pajtakör Hort
Ember Éva Ipolynagyfalu – Felvidék
Ember István Jánosháza
Emlék és Alkotóház. Gyöngyössolymos Jobbágyi
Érsekvadkerti Népdalkör Karancsberény
Faluszépítő Egyesület Karancslapujtő
Feke Judit Kartal
Folk LC Kemence
Győrffy Klári Kétbodony
Haraszti ikrek Kisterenye
Hatrác Néptánccsoport Kisújszállás
Herencsényi Hagyományőrző Csoport Kupuszina – Délvidék
Hévízgyörki Aranyalma Hagyományőrző Együttes Losonc – Felvidék
Hortenzia Citerazenekar Maklár
Horti Népdalkör Mátraszele
Illésné Bohács Mária Mezőfalva
Ipoly népdalkör Mohora
Ipolynagyfalusi asszonyok Nagycétény – Felvidék
Jobbágyi Daloskör Nagydobrony – Kárpátalja
Kaláris asszonykórus Nemti
Kartali Rozmaring Hagyományőrző Néptánccsoport Nógrádsipek
Kaszás Hedvig Palotás
Kéknefelejcs Dalkör Rimaszombat – Felvidék
Kéknefelejcs Népdalkör Rimóc
Kemence Hagyomány őrzőcsoport Salgótarján
Kétbodonyi Hagyományőrző Csoport Szímő – Felvidék
Kisterenyei Palóc Népdalkör Szűcsi
Kontyvirág Táncegyüttes Tar
Kopecsni Gábor és kisfia Sólyomka
Kopóbérci Palócok Hagyományőrző és Kultúrális Egyesület
Koren Éva
Kovács Sándor Hegyiember
Kukolíkné – Szendrei Rózsa
Kupuszina Petőfi Sándor Művelődési Egyesület
KÚTYIKA Nagycétényi Női Éneklőcsoport
Liszt Ferenc Vasutas Nyugdíjas klub
Magonc Magonc – Nagy Bernadett
Maklári Nédalkör
Mákvirág és Bokréta néptánc csoport
Mohorai Népdalkör
Nagycétényi Citerazenekar
Nemti /bemutató ,kézműves sátorral
Palóc Virtus
Pántlika gyermek néptánccsoport
Pethőné Szabó Piroska
Pintér Zsolt
Pitypang Gyermek Néptánccsoport
Reménység Nyugdíjas klub
Rimóci Fúvósok
Rozmaring Citera és Népdalkör Szimő
Sic Transit Folk Műhely
Susán-Fáczán Zsuzsanna
Szabó Csaba
Szentpétery Ildikó Szigi
Szivárvány Népdakör
Szűcsi Népdalkórus
Toldi István
Torjákné Torják Rozália
Tormay Cécile Irodalmi és Történelmi Társaság /Balassagyarmat
Vadrózsa Hagyományőrző Egyesület
Varga Anett és párja
Vig Maresz
Zensky Hlas/ Asszonyi hangok/Hagyományőrző Csoport
Zöldág Énekkar

KÖSZÖNJÜK!!!